تبلیغات
کد خبر : 2112 تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری تحلیلی عصر بیمه: کارشناس سایت سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با «عصربیمه» از برطرف شدن مشکل دریافت سوابق بیمه از سایت سازمان تامین اجتماعی خبر داد. آقایی،  افزود: بزودی امکان مشاهده عنوان شغل و اعتراض به سوابق بیمه در سایت قرار خواهد گرفت. آقایی، در مورد مشکل بوجود آمده بسیاری از کاربران در سال جدید جهت دریافت سوابق بیمه اظهار داشت: به دلیل بروزرسانی سایت و سیستم سوابق بیمه در سال جدید با اختلال جهت ارائه سوابق بیمه مواجه شده بودیم که درکمترین زمان ممکن این مشکل برطرف شده است و در حال حاضر کاربران می توانند اقدام به دریافت سوابق بیمه ای خود کنند.

کارشناس سایت و اداره کل نام نویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی در ادامه بیان داشت: کاربران بهتر است جهت سهولت در امر مشاهده و دریافت سوابق بیمه ای خود از آخرین نسخه مرورگر (گوگل کروم Google chrome) استفاده کنند و همچنین به دلیل حجم زیاد درخواست ها بهترین زمان جهت دریافت فیش حقوق یا سوابق بیمه اوایل هر ماه است. آقایی همچنین گفت: کاربران بیمه شده برای دریافت فیش حقوقی و یا سوابق بیمه از سایت های متفرقه پرهیز کنند  و حتما از سایت سازمان تامین اجتماعی به آدرس www.tamin.ir   اقدام کرده و همچنین از سایر امکانات سایت سازمان تامین اجتماعی نیز بهرمند شوند.

وی با اشاره به اینکه در سایت سازمان راهنمای تغییر گذرواژه، راهنمای نحوه دریافت سوابق بیمه و راهنمای ثبت نام در سایت؛ بارگذاری شده است تاکید کرد: کاربران تنها از سایت سازمان تامین اجتماعی و با بهره گیری از راهنمای سایت اقدام به دریافت سوابق بیمه و فیش حقوقی کنند و بدین ترتیب نیاز کمتری به مراجعه حضوری خواهند داشت. آقایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر عدم وجود عنوان شغلی بیمه شونده در سایت سوابق بیمه، اظهار داشت: با توجه به این نکته که این امر هنوز عملیاتی نشده است اما عنوان شغلی بیمه شونده در هر بازه زمانی که بیمه شده است و امکان اعتراض به سابقه بیمه در دستور کار قرار گرفته و بزودی در سایت اضافه خواهد شد.

1,985 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :