تبلیغات
کد خبر : 6399 تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۸

به گزارش عصر بیمه، عباس رضایی در هفتاد و چهارمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان اظهار داشت: همدلی و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی استان می‌تواند بسیاری از امور را حل‌وفصل کند و قدم‌های مثبتی در راستای رونق تولید در استان بردارد.

وی ادامه داد: برخی از تولیدکنندگان برای ارتباط با بانک مرکزی دچار مشکل بودند که این موضوع در جلسه‌ای با حضور رئیس بانک مرکزی و معاونان وی در استان مطرح شد تا به مرور رونق اقتصادی به واحدهای تولیدی استان اصفهان برگردد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه بسته‌های حمایتی متنوعی از سوی نهادهای اجرایی استان تهیه شده ‌است، گفت: پیش از این بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان ارائه شد که به خوبی از سوی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی مورد استقبال قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این جلسه از شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان نیز بسته حمایتی اداره کل تأمین اجتماعی به تصویب رسید و به زودی در اختیار کارفرمایان و مراجعان این اداره کل قرار می‌گیرد تا شرایط استفاده از بیمه تأمین اجتماعی تسهیل شود.

رضایی با تأکید براینکه در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم، خاطرنشان کرد: در این شرایط باید بروکراسی اداری را به حداقل برسانیم و همه دستگاه‌های اجرایی هم از مصوبات شورای گفت‌وگوی استان که مغایرتی با قوانین مجلس شورای اسلامی ندارد پیروی کنند.

اقتصاد آنلاین

312 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :